Asystent/ka w zespole Technical Support

80

current job openings

30+

global offices

1,000+

people on board

Lokalizacja: Warszawa/hybrydowo/zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i koordynacja procesu tworzenia dynamicznych reklam internetowych dla regionalnego zespołu tech supportu;
  • Współpraca z zespołami account managerów, grafików i web deweloperów;
  • Aktualizacja dokumentacji systemów wewnętrznych oraz artykułów w bazie wiedzy.

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność w powierzonych zadaniach;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem online marketing lub IT;
  • Chęć nawiązania długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i nauki w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • Możliwość udziału w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej;
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną, długofalową współpracę.

 BOOST YOUR CAREER | ELEVATE YOUR EXPERIENCE!