(Starszy) Specjalista ds. Finansów

80

current job openings

30+

global offices

1,000+

people on board

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa systemu do elektronicznego obiegu dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja i nadzorowanie obiegu.
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, w tym weryfikacja księgowań.
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych.
  • Prowadzenie tabeli RMK.
  • Weryfikacja deklaracji podatkowych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych na potrzeby zarządcze.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie o międzynarodowym zasięgu lub biurze rachunkowym).
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowo-podatkowych.
  • Język angielski na poziomie min. B2.
  • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz google Sheets.
  • Mile widziana znajomość programu Navision.
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość).
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole.

W zamian oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Home office lub dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wierzbno).
  • Dofinansowanie do kursów językowych oraz budżet szkoleniowy.
  • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze nowych technologii - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej.
  • Uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.